facebook banner1fbbabber

logo wszy tx

Uncategorised

3. Bieg Lubliniecki mapa 1

Start biegu nastąpi ze Stadionu Miejskiego w Lublińcu (ul. 74 GPP) o godzinie 12:00 po wcześniejszym zakończeniu biegów dzieci i młodzieży (zgodnie z załącznikiem nr 1).  Start i meta znajdują się w tym samym miejscu. Limit czasowy ustala się na 90 minut, po tym czasie zawodnicy zobowiązani się do opuszczenia trasy. Trasa nie posiada atestu PZLA, jej długość wynosi ok. 10km (2 pętle po ok. 5km), trasa będzie oznaczona co 1km. Trasa ma charakter przełajowy, ok:  75% ścieżki leśne, 10% asfalt/płyty betonowe, 5% tartan. Trasa Biegu Głównego przecina ulice, ruch kołowy na czas biegu zostanie tam wstrzymany.Start biegu nastąpi ze Stadionu Miejskiego w Lublińcu (ul. 74 GPP) o godzinie 12:00 po wcześniejszym zakończeniu biegów dzieci i młodzieży (zgodnie z załącznikiem nr 1).  Start i meta znajdują się w tym samym miejscu. Limit czasowy ustala się na 90 minut, po tym czasie zawodnicy zobowiązani się do opuszczenia trasy. Trasa nie posiada atestu PZLA, jej długość wynosi ok. 10km (2 pętle po ok. 5km), trasa będzie oznaczona co 1km. Trasa ma charakter przełajowy, ok:  75% ścieżki leśne, 10% asfalt/płyty betonowe, 5% tartan. Trasa Biegu Głównego przecina ulice, ruch kołowy na czas biegu zostanie tam wstrzymany.Punkt  z wodą będzie znajdował się ok. 2,7km , 5,2km oraz 7,7km trasy. Depozyt będzie znajdowały się na terenie Stadionu Miejskim w Lublińcu, czynny będzie od godz. 8:00. Pozostawione w depozycie rzeczy będzie można odebrać na podstawie numeru startowego.

satisf

główny sponsor tytularny, Satisfashion – to marka odzieżowa powstała w 2009 roku. Od samego początku głównym założeniem firmy było stworzenie jak najszerszej oferty markowej odzieży i obuwia w cenach niższych przynajmniej o połowę od cen w salonach firmowych. Satisfashion jest z nami kolejny raz, w tym roku, oficjalnie został tytularnym sponsorem biegu Lublinieckiego. Ich stronę i aktualne oferty znajdziecie tutaj > SATISFASHION <

PATRONI MEDIALNI 3 SATISFASHION BIEG LUBLINIECKI:


lubliniec info logo  

LUBLINIECKI PORTAL:WWW.LUBLINIEC.INFO


festiwal

PORTAL BIEGOWY: WWW.FESTIWALBIEGOWY.PL


logo lubowski brązowe 1lody bosco logotyp kolor

PIEKARNIA CUKIERNIA ŁUBOWSKI ORAZ LODY BOSKO BY ŁUBOWSKI

W ZALEŻNOŚCI OD POGODY DZIĘKI TYM WŁAŚNIE FIRMOM NA MECIE BĘDĄ NA WAS CZEKSĆ SŁODKIE NIESPODZIANKI. ZAPEWNIAMY, ŻE PYSZNE. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PRZY POPRZEDNIEJ EDYCJI BIEGU.

STRONA PIEKARNI CUKIERNI ŁUBOWSKI: WWW.PIERKARNIA-LUBOWSKI.PL


 

logo przedszkole

 

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE W LUBLIŃCU

ZAPEWNI DLA WASZYCH DZIECI ATRAKCJE. JAK W ZESZŁYM ROKU WIELE KREATYWNYCH FORM ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH. DZIĘKUJEMY.

TUTAJ ZNAJDZIECIE ICH STRONĘ: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE W LUBLIŃCU


logotyp Jarek

FIZJOTERAPIA dr JAROSLAW POKACZAJŁO

JEST Z NAMI KOLEJNY ROK. DZIEKUJEMY. DZIĘKI PANU JAROSŁAWOWI NA SPECJALNYM STANOWISKU, BĘDZIE MOZNA PO BIEGU SKORZYSTAĆ Z MASAŻU.


 

MTM desing welding

MTM DESIGN AND WELDING

WYKONLI DLA NAS NA PRAWDE WIELE. DZIEKI NIM MAMY PROFESJONALNE PODIUM, OZNACZENIA KILOMETROWE, STELARZE NA BANERY. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

STRONA INTERNETOWA: WWW.MTMDESIGNWELDING.PL

 


Ethos Energy

ETHOS ENERGY S.A.

NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE ORGANIZACJA ŚWIADCZĄCA KOMPLEKSOWE USŁUGI DLA ENERGETYKI. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK Z NAMI.

STRONA INTERNETOWA: WWW.ETHOSENERGYGROUP.PL


lentex PNG

LENTEX S.A.

WIODĄCY PRODUCENT WYKLADZIN MIESZKANIOWYCHI OBIEKTOWYCH Z PCV. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W KOLEJNEJ JUŻ EDYCJI BIEGU.

STRONA INTERNETOWA: WWW.LENTEX.PL


 optima

OPTIMA.LOG MARTYN KASPERCZYK

FIRMA SPEDYCYJNA ŚWIADCZĄCA USŁUGI Z ZAKRESU SPEDYCJI I DORADZTWA LOGISTYCZNEGO NA TERENIE KRAJU. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

 STRONA INTERNETOWA: WWW.OPTIMALOG.INFO


rewolucja logo

REWOLUCJA.NET

DOSTAWCA SZYBKIEGO SZEROKOPASMOWEGO INTERNETU. USŁUGI DOSTĘPU DO USŁUGI  INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO, ORAZ ETHERNET.

STRONA INTERNETOWA: WWW.REWOLUCJA-NET.PL


 Ikar logo podpis poz flat color

IKAR TWOJE BIURO PODRÓŻY

BIURO PODROŻY DZIALAJĄCE OD 1994 ROKU. OFERUJE PROFESJONALNĄ OBSŁUGE KLIENTA, A W OFERCIE POSADA NAJLEPSZE OFERTY POLSKICH I ZAGRANICZNYCH TOUROPERATORÓW. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W KOLEJNEJ EDYCJI BIEGU.

STRONA INTRNETOWA: WWW.IKAR.INFO.PL


ALMA

 

ALMATUR

NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJACE BIURO PODRÓŻY W POLSCE, OFERUJĄCE ROCZNIE PONAD 500 RÓŻNYCH WYJAZDÓW W RÓŻNE ZAKĄDKI ŚWIATA. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

STRONA INTERNETOWA: WWW.ALMATUR.PL


ELMIR LOGO

ELMIR

FIRMA ELMIR ISTNIEJE D 1991R. PUNKT CYFROWEGO POLSATU/ PLUS, MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, SERWIS ELEKTRYCZNY. PROWADZENIE USŁUG Z ZAKRESU INSTALACJI KLIMATYZACJI. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ.

STRONA INTERNETOWA: WWW.ELMIR-LUBLINIEC.PL


svd

DRUKARNIA SIL-VEG-DRUK

DRUK, STUDIO GRAFICZNE, KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU DRUKOWANIA. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

STRONA INTERNETOWA: WWW.SVD.PL