Sponsorzy

logo satisfashionpllast

główny sponsor tytularny, Satisfashion – to marka odzieżowa powstała w 2009 roku. Od samego początku głównym założeniem firmy było stworzenie jak najszerszej oferty markowej odzieży i obuwia w cenach niższych przynajmniej o połowę od cen w salonach firmowych. Satisfashion jest z nami kolejny raz, w tym roku, oficjalnie został tytularnym sponsorem biegu Lublinieckiego. Ich stronę i aktualne oferty znajdziecie tutaj > SATISFASHION <

PATRONI MEDIALNI 3 SATISFASHION BIEG LUBLINIECKI:


lubliniec info logo  

LUBLINIECKI PORTAL:WWW.LUBLINIEC.INFO


NaszeMiasto apla

PORTAL INTERNETOWY: LUBLINIEC.NASZEMIASTO.PL


festiwal

PORTAL BIEGOWY: WWW.FESTIWALBIEGOWY.PL


logo lubowski brązowe 1lody bosco logotyp kolor

PIEKARNIA CUKIERNIA ŁUBOWSKI ORAZ LODY BOSKO BY ŁUBOWSKI

W ZALEŻNOŚCI OD POGODY DZIĘKI TYM WŁAŚNIE FIRMOM NA MECIE BĘDĄ NA WAS CZEKSĆ SŁODKIE NIESPODZIANKI. ZAPEWNIAMY, ŻE PYSZNE. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PRZY POPRZEDNIEJ EDYCJI BIEGU.

STRONA PIEKARNI CUKIERNI ŁUBOWSKI: WWW.PIERKARNIA-LUBOWSKI.PL


 logo fb mbmi

MARIUSZ RADEK I MBMI GRUPA UBEZPIECZENIOWA

Dziękujemy Mariusz Radek i MBMI Group Ubezpieczenia za wsparcie w organizacji 3 Satisfashion Bieg Lubliniecki i ubezpieczeniu uczestników zmagań.
 
Szybko, bezproblemowo i tanio - solidny partner w ubezpieczeniach, gorąco polecamy !!
 

logo przedszkole

 

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE W LUBLIŃCU

ZAPEWNI DLA WASZYCH DZIECI ATRAKCJE. JAK W ZESZŁYM ROKU WIELE KREATYWNYCH FORM ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH. DZIĘKUJEMY.

TUTAJ ZNAJDZIECIE ICH STRONĘ: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE W LUBLIŃCU


logotyp Jarek

FIZJOTERAPIA dr JAROSLAW POKACZAJŁO

JEST Z NAMI KOLEJNY ROK. DZIEKUJEMY. DZIĘKI PANU JAROSŁAWOWI NA SPECJALNYM STANOWISKU, BĘDZIE MOZNA PO BIEGU SKORZYSTAĆ Z MASAŻU.


 MTM desing welding

MTM DESIGN AND WELDING

WYKONLI DLA NAS NA PRAWDE WIELE. DZIEKI NIM MAMY PROFESJONALNE PODIUM, OZNACZENIA KILOMETROWE, STELARZE NA BANERY. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

STRONA INTERNETOWA: WWW.MTMDESIGNWELDING.PL

 


lentex PNG

LENTEX S.A.

WIODĄCY PRODUCENT WYKLADZIN MIESZKANIOWYCHI OBIEKTOWYCH Z PCV. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W KOLEJNEJ JUŻ EDYCJI BIEGU.

STRONA INTERNETOWA: WWW.LENTEX.PL


 optima

OPTIMA.LOG MARTYN KASPERCZYK

FIRMA SPEDYCYJNA ŚWIADCZĄCA USŁUGI Z ZAKRESU SPEDYCJI I DORADZTWA LOGISTYCZNEGO NA TERENIE KRAJU. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

 STRONA INTERNETOWA: WWW.OPTIMALOG.INFO


rewolucja logo

REWOLUCJA.NET

DOSTAWCA SZYBKIEGO SZEROKOPASMOWEGO INTERNETU. USŁUGI DOSTĘPU DO USŁUGI  INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO, ORAZ ETHERNET.

STRONA INTERNETOWA: WWW.REWOLUCJA-NET.PL


 Ikar logo podpis poz flat color

IKAR TWOJE BIURO PODRÓŻY

BIURO PODROŻY DZIALAJĄCE OD 1994 ROKU. OFERUJE PROFESJONALNĄ OBSŁUGE KLIENTA, A W OFERCIE POSADA NAJLEPSZE OFERTY POLSKICH I ZAGRANICZNYCH TOUROPERATORÓW. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W KOLEJNEJ EDYCJI BIEGU.

STRONA INTRNETOWA: WWW.IKAR.INFO.PL

 


ALMA

 

ALMATUR OPOLE Sp. z o.o.

NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJACE BIURO PODRÓŻY W POLSCE, OFERUJĄCE ROCZNIE PONAD 500 RÓŻNYCH WYJAZDÓW W RÓŻNE ZAKĄDKI ŚWIATA. DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

STRONA INTERNETOWA: WWW.ALMATUR.OPOLE.PL


ELMIR LOGO

ELMIR

FIRMA ELMIR ISTNIEJE D 1991R. PUNKT CYFROWEGO POLSATU/ PLUS, MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, SERWIS ELEKTRYCZNY. PROWADZENIE USŁUG Z ZAKRESU INSTALACJI KLIMATYZACJI. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ.

STRONA INTERNETOWA: WWW.ELMIR-LUBLINIEC.PL


Machiko Sportswear pionowe

MACHIKO SPORTSWEAR

Sklep internetowy Machiko odzież full print. Polski producent, Polska jakość !!! Bądź swoim stylistą z Machiko! 

Odrobina kreatywności i wyobraźni – tylko tyle potrzeba, żeby stworzyć swoją własną kolekcję ubrań z marką Machiko. To marka dla osób aktywnych, które uwielbiają się wyróżniać. W kolekcji można znaleźć odzież sportową: bluzy, leginsy, koszulki, t-shirty, wielofunkcyjne chusty i inne elementy garderoby.

Kolekcje Machiko wychodzą w małych seriach i są niepowtarzalne. Dzięki czemu wybierając się na fitness do klubu, parku czy na siłownię masz niemal gwarancję, że nie spotkasz drugiej osoby ubranej tak jak Ty. Twoje samopoczucie od razu poszybuje do góry!

Chcesz być jeszcze bardziej oryginalna? Pobaw się w projektanta i stwórz swoją własną kolekcję. Marka przebojem zdobywa rynek i klientów, którzy ubrania z nadrukami fullprint mogą zamówić już od jednej sztuki! Co można nadrukować? Wszystko! Koszulki z przebojowymi hasłami, leginsy z oryginalnym motywem. 

Możesz stworzyć własną dowolną grafikę! Przelej na ubrania co tylko masz w głowie. Wyjątkowa marka dla wyjątkowych osób w mega atrakcyjnych cenach!

STRONA INTERNETOWA: WWW.MACHIKO.EU/PL/


 sparta lubliniec

 

LKS SPARTA LUBLINIEC

LKS Sparta Lubliniec - zasłużony lubliniecki klub piłkarski z 
drużynami od "skrzata" do "oldboja"

STRONA INTERNETOWA:SPARTALUBLINIEC.PL


damian brzenska

ODRZYWKI I SUPLEMENTY DLA SPORTOWCÓW DAMIAN BRZENSKA

Damian Brzenska, właściciel sklepu "Odżywki i Suplementy dla 
Sportowców" w Lublińcu, ul. Miarki 16
Szeroka oferta produktów także dla biegaczy, ceny internetowe. Polecamy

 


OSR Strzelnica

STRZELNICA FAMILY RESORT & SPA

Wśród nagród dla dzieci znajdą się vouchery umożliwiające wstęp do Parku 
Zabaw Yelonkowo, dodatkowo właściciel przekazał na bieg kilka voucherów 
na kręgle w częstochowskim Centrum Rekreacyjno Sportowym SCOUT

STRONA INTERNETOWA: RESORTSTRZELNICA.PL


 Logo comodo

COMODO

Produkty COMODO stworzone zostały na bazie profesjonalnych preparatów stosowanych przez wyspecjalizowane serwisy zajmujące się naprawą i serwisem mebli tapicerowanych jak i skrzyniowych oraz pozyskały rekomendacje wielu wiodących producentów mebli.
Kupując meble kupujemy je z myślą i nadzieją, że będą nam służyły wiele lat, że będą dumą i ozdobą naszego domu. Jednak musimy pamiętać, że meble wykonane ze skór, dobrych gatunków tkanin czy naturalnych oklein wymagają szczególnej opieki. Codzienne użytkowanie, a przede wszystkim różne przypadkowe zdarzenia, takie jak zabrudzenia czy zadrapania skór, rysy na blatach, niestety mogą skracać żywotność naszych mebli. Często sami nie mając odpowiedniej wiedzy próbując czyścić meble, czy „ratować” nieprzewidziane sytuacje przyczyniamy się do ich nieświadomego niszczenia.  
Dlatego tak bardzo ważna jest właściwa opieka na naszymi meblami. 
Na rynku dostępna jest szeroka oferta produktów do „czyszczenia i pielęgnacji” różnego typu mebli, jednak tylko profesjonalne i sprawdzone przez wielu producentów mebli preparaty dają gwarancję przede wszystkim bezpieczeństwa ale i skuteczności ich stosowania.
Obecnie oprócz szerokiej gamy produktów do czyszczenia i pielęgnacji mebli zarówno skórzanych jak i tkaninowych, oferta Comodo  obejmuje usługi serwisowe skierowane do producentów, salonów meblowych jak i klientów prywatnych, oraz doradztwo techniczne.
Współpracując z czołowymi firmami z branży stworzyliśmy specjalne programy szkoleniowe dla handlowców i grup serwisowych. Na co dzień naszych partnerów wspomagamy specjalistyczną wiedzą pomocną przy produkcji mebli, rozwiązywaniu problemów reklamacyjnych czy kontrolowaniu zakupów skór i tkanin.
Od kilku lat z powodzeniem współpracujemy z Instytutem Przemysłu Skórzanego w Łodzi a nasze produkty posiadają jako jedyne na rynku pozytywną opinię IPS.
Staramy się także propagować szeroko rozumianą wiedzę o skórach skierowaną do prywatnych osób. Wszystkie nasze produkty posiadają tzw. nr SOS. Pomagamy rozwiązywać pojawiające się problemy podczas użytkowania mebli tak aby jak zakupione meble mogły im służyć jak najdłużej.

 Mr Cleaner logo poziome edit

MR.CLEANER

MrCleaner jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę produktów takich marek jak: CarProDodo Juiceczy Monster Shine. Zajmujemy się również importem i dystrybujcą najlepszych kosmetyków samochodowych i rozwiązań w zakresie CarDetailingu. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi, długoletnie doświadczenie i zaangażowanie w zadowolenie naszych klientów.

STRONA INTERNETOWA: MRCLEANER.PL


 karczoch26866217 187919515137341 4862877489971593216 n1

CENTRUM DIETETYCZNE NATUREHOUSE LUBLINIEC

Nasze Centrum Dietetyczne Naturhouse oferuje opiekę specjalisty ds. żywienia. Oprócz kuracji odchudzających, pomagamy również we wszystkich problemach, które mogą mieć związek z odżywianiem. Tym samym prowadzimy kuracje antycellulitowe, oczyszczające organizm, oczyszczające wątrobę, obniżające poziom złego cholesterolu, zwiększające masę ciała, wzmacniające organizm, hamujące apetyt na słodycze, poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci itp. Główną ideą, jaka przyświeca naszym kuracjom, jest nauka prawidłowych nawyków żywieniowych, które skutkują zgrabną sylwetką, dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem.


Spotkanie z dietetykiem adresowane jest do wszystkich uczestników biegu lublinieckiego, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, polepszyć swoją kondycję fizyczną organizmu. W ramach spotkania przeprowadzamy analizę masy i składu ciała, omawiamy wyniki. Ponadto nasz dietetyk odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane ze zdrowym odżywianiem.


KAŻDY UCZESTNIK BIEGU MOŻE SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEGO SPOTKANIA Z NASZYM DIETETYKIEM (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę).

STRONA INTERNETOWA: https://www.facebook.com/lubliniec.naturhouse/